Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | POLYDOR/UMC 060253783059 |
| EAN | 0602537830596 |
| Release Date | November 10, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 585 g |
| Weight | 585 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,398
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Reckless |
|---|---|
| Sanatci | Adams, Bryan |
| Cikis tarihi | 2016-05-26 |
| EAN/UPC | 0602537830596 |
| Label | A&M |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | POLYDOR/UMC 060253783059 |
| EAN | 0602537830596 |
| Release Date | November 10, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 585 g |
| Weight | 585 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.