Ek Bilgi
| Label | JPT XSPOON8 |
|---|---|
| EAN | 5051083076968 |
| Release Date | May 1, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 6 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,297
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ege Bamyasi |
|---|---|
| Sanatci | Can |
| Cikis tarihi | 2014-05-01 |
| EAN/UPC | 5051083076968 |
| Label | Mute |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Krautrock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | JPT XSPOON8 |
|---|---|
| EAN | 5051083076968 |
| Release Date | May 1, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 6 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.