Ek Bilgi
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | ACE RECORDS CDCHM1128 |
| EAN | 0029667022224 |
| Release Date | November 6, 2006 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 141 × 9 mm · 103 g |
| Weight | 103 g |
| Discs / Records | 1 |
₺889
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | ACE RECORDS CDCHM1128 |
| EAN | 0029667022224 |
| Release Date | November 6, 2006 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 141 × 9 mm · 103 g |
| Weight | 103 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.