Ek Bilgi
| Label | EVOSOUND EVLP-040 |
|---|---|
| EAN | 4895241412189 |
| Release Date | July 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 317 × 4 mm · 535 g |
| Weight | 535 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,198
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Temptation |
|---|---|
| Sanatci | Chamberland, Chantal |
| Cikis tarihi | 2023-07-28 |
| EAN/UPC | 4895241412189 |
| Label | Evosound |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | EVOSOUND EVLP-040 |
|---|---|
| EAN | 4895241412189 |
| Release Date | July 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 317 × 4 mm · 535 g |
| Weight | 535 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.