Ek Bilgi
| Label | Warner Music |
|---|---|
| EAN | 0093624831358 |
| Release Date | September 26, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,675
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Farewell Tour |
|---|---|
| Sanatci | Cher |
| Cikis tarihi | 2025-09-26 |
| EAN/UPC | 0093624831358 |
| Label | Warner Music Group |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Warner Music |
|---|---|
| EAN | 0093624831358 |
| Release Date | September 26, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.