Ek Bilgi
| Label | DENOVALI RECORDS LPDEN324LE |
|---|---|
| EAN | 4059251369189 |
| Release Date | November 29, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,793
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Suite No1 |
|---|---|
| Sanatci | Cheritel, Edouard |
| Cikis tarihi | 2021-12-29 |
| EAN/UPC | 4059251369189 |
| Label | Denovali |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | DENOVALI RECORDS LPDEN324LE |
|---|---|
| EAN | 4059251369189 |
| Release Date | November 29, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.