Ek Bilgi
| Label | GOLDEN ROBOT RECORDS GOLDRR017 |
|---|---|
| EAN | 0884860192217 |
| Release Date | November 30, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 4 mm · 211 g |
| Weight | 211 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,165
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Viva Los Dolls |
|---|---|
| Sanatci | Cherry Dolls |
| Cikis tarihi | 2017-11-30 |
| EAN/UPC | 0884860192217 |
| Label | Golden Robot Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | GOLDEN ROBOT RECORDS GOLDRR017 |
|---|---|
| EAN | 0884860192217 |
| Release Date | November 30, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 4 mm · 211 g |
| Weight | 211 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.