Ek Bilgi
| Label | NEW WEST RECORDS LPNW5562LE |
|---|---|
| EAN | 0607396556212 |
| Release Date | November 26, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 340 g |
| Weight | 340 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,450
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Little |
|---|---|
| Sanatci | Chesnutt, Vic |
| Cikis tarihi | 2021-11-26 |
| EAN/UPC | 0607396556212 |
| Label | New West Records |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | NEW WEST RECORDS LPNW5562LE |
|---|---|
| EAN | 0607396556212 |
| Release Date | November 26, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 340 g |
| Weight | 340 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.