Ek Bilgi
| Label | WAXTIME 526001 |
|---|---|
| EAN | 8435723701538 |
| Release Date | January 24, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,846
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Chet Baker Sings |
|---|---|
| Sanatci | Baker, Chet |
| Cikis tarihi | 2025-01-10 |
| EAN/UPC | 8435723701538 |
| Label | Waxtime Clear Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | WAXTIME 526001 |
|---|---|
| EAN | 8435723701538 |
| Release Date | January 24, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.