Ek Bilgi
| Label | NUMBER ONE ESSENTIALS 291013 |
|---|---|
| EAN | 8436563185816 |
| Release Date | October 25, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,514
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sings |
|---|---|
| Sanatci | Baker, Chet |
| Cikis tarihi | 2024-10-25 |
| EAN/UPC | 8436563185816 |
| Label | Number One Essentials |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | NUMBER ONE ESSENTIALS 291013 |
|---|---|
| EAN | 8436563185816 |
| Release Date | October 25, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.