Ek Bilgi
| Label | BMG 409996416586 |
|---|---|
| EAN | 4099964165869 |
| Release Date | August 15, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,463
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Bright As Blasphemy |
|---|---|
| Sanatci | Chevelle |
| Cikis tarihi | 2025-08-15 |
| EAN/UPC | 4099964165869 |
| Label | Bmg |
| Format | LP |
| Tur | Metal Alternative / Metal/Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | BMG 409996416586 |
|---|---|
| EAN | 4099964165869 |
| Release Date | August 15, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.