Ek Bilgi
| Label | BIRTHDAY SUIT RECORDS LPBDSR001 |
|---|---|
| EAN | 0634457219571 |
| Release Date | September 5, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,450
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Land of Dreams |
|---|---|
| Sanatci | Chew, Hans |
| Cikis tarihi | 2025-09-05 |
| EAN/UPC | 0634457219571 |
| Label | Birthday Suit Records |
| Format | LP |
| Tur | Country |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | BIRTHDAY SUIT RECORDS LPBDSR001 |
|---|---|
| EAN | 0634457219571 |
| Release Date | September 5, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.