Ek Bilgi
| Label | INTERNATIONAL ANTHEM RECORDINGS K7 LP-IARC-0101C |
|---|---|
| EAN | 0634457216648 |
| Release Date | August 15, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 320 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,789
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Hyperglyph |
|---|---|
| Sanatci | Chicago Underground Duo |
| Cikis tarihi | 2025-08-15 |
| EAN/UPC | 0634457216648 |
| Label | International Anthem Recordings K7 |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | INTERNATIONAL ANTHEM RECORDINGS K7 LP-IARC-0101C |
|---|---|
| EAN | 0634457216648 |
| Release Date | August 15, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 320 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.