Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PROVOGUE PRRD76811.1 |
| EAN | 0810020508345 |
| Release Date | April 14, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 5 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,428
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ain't Giving Up |
|---|---|
| Sanatci | Duarte, Chris |
| Cikis tarihi | 2023-04-14 |
| EAN/UPC | 0810020508345 |
| Label | Provogue |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PROVOGUE PRRD76811.1 |
| EAN | 0810020508345 |
| Release Date | April 14, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 5 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.