Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | REPERTOIRE RPR0238912.1 |
| EAN | 4009910238912 |
| Release Date | April 20, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 7 mm · 634 g |
| Weight | 634 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,546
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live At the Bbc |
|---|---|
| Sanatci | Farlowe, Chris |
| Cikis tarihi | 2018-04-20 |
| EAN/UPC | 4009910238912 |
| Label | Repertoire |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | REPERTOIRE RPR0238912.1 |
| EAN | 4009910238912 |
| Release Date | April 20, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 7 mm · 634 g |
| Weight | 634 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.