Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SIDEONEDUMMY RECORDS LPSD16351 |
| EAN | 0603967163513 |
| Release Date | September 2, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 321 × 6 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,080
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Can't Die |
|---|---|
| Sanatci | Farren, Chris |
| Cikis tarihi | 2016-09-02 |
| EAN/UPC | 0603967163513 |
| Label | Side One Dummy |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SIDEONEDUMMY RECORDS LPSD16351 |
| EAN | 0603967163513 |
| Release Date | September 2, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 321 × 6 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.