Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TROUBLE IN MIND TIM102LP |
| EAN | 0630125984482 |
| Release Date | October 15, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,745
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Island |
|---|---|
| Sanatci | Forsyth, Chris |
| Cikis tarihi | 2015-10-15 |
| EAN/UPC | 0630125984482 |
| Label | Trouble In Mind |
| Format | LP |
| Tur | Various Audio / Experimental |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | TROUBLE IN MIND TIM102LP |
| EAN | 0630125984482 |
| Release Date | October 15, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.