Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NO QUARTER NOQ049LP |
| EAN | 0616892353843 |
| Release Date | March 3, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,146
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Rarity of Experience |
|---|---|
| Sanatci | Forsyth, Chris |
| Cikis tarihi | 2016-03-03 |
| EAN/UPC | 0616892353843 |
| Label | No Quarter |
| Format | LP |
| Tur | Various Audio / Experimental |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NO QUARTER NOQ049LP |
| EAN | 0616892353843 |
| Release Date | March 3, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.