Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DON GIOVANNI LPDG154 |
| EAN | 0634457791510 |
| Release Date | December 1, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 8 mm · 553 g |
| Weight | 553 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,080
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Career Suicide |
|---|---|
| Sanatci | Gethard, Chris |
| Cikis tarihi | 2017-12-01 |
| EAN/UPC | 0634457791510 |
| Label | Don Giovanni |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DON GIOVANNI LPDG154 |
| EAN | 0634457791510 |
| Release Date | December 1, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 8 mm · 553 g |
| Weight | 553 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.