Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MEMBRAN EDTR1008.1 |
| EAN | 5060509791767 |
| Release Date | June 23, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 318 × 6 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,085
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sidekick |
|---|---|
| Sanatci | Hyson, Chris |
| Cikis tarihi | 2023-06-23 |
| EAN/UPC | 5060509791767 |
| Label | Membran |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MEMBRAN EDTR1008.1 |
| EAN | 5060509791767 |
| Release Date | June 23, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 318 × 6 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.