Ek Bilgi
| Label | WARNER RECORDS 1724741 |
|---|---|
| EAN | 0093624858478 |
| Release Date | April 21, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,558
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Permanent.Radiant |
|---|---|
| Sanatci | Crosses |
| Cikis tarihi | 2023-04-21 |
| EAN/UPC | 0093624858478 |
| Label | Warner Bros |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | WARNER RECORDS 1724741 |
|---|---|
| EAN | 0093624858478 |
| Release Date | April 21, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.