Ek Bilgi
| EAN | 0093624872894 |
|---|---|
| Release Date | 2025 |
| Media | Unknown format |
| Dimensions | 124 × 141 × 9 mm · 85 g |
| Weight | 85 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,282
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | It's Officially Christmas |
|---|---|
| Sanatci | Dan + Shay |
| Cikis tarihi | 2024-10-18 |
| EAN/UPC | 0093624872894 |
| Label | Warner Nashville |
| Format | CD |
| Tur | Various Audio / Christmas |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| EAN | 0093624872894 |
|---|---|
| Release Date | 2025 |
| Media | Unknown format |
| Dimensions | 124 × 141 × 9 mm · 85 g |
| Weight | 85 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.