Ek Bilgi
| Label | Relapse Records RPE51991.1 |
|---|---|
| EAN | 0781676519910 |
| Release Date | April 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,368
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Scream Bloody Gore |
|---|---|
| Sanatci | Death |
| Cikis tarihi | 2024-04-12 |
| EAN/UPC | 0781676519910 |
| Label | Relapse |
| Format | LP |
| Tur | Hard Rock & Metal / Death Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Relapse Records RPE51991.1 |
|---|---|
| EAN | 0781676519910 |
| Release Date | April 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.