Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COLEMINE CLMN12020LP |
| EAN | 0659123100342 |
| Release Date | December 7, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 319 × 10 mm · 427 g |
| Weight | 427 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,414
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live At Kexp! |
|---|---|
| Sanatci | Lamarr, Delvon -Organ Trio- |
| Cikis tarihi | 2018-10-26 |
| EAN/UPC | 0659123100342 |
| Label | Colemine |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Rhythm & Blues |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COLEMINE CLMN12020LP |
| EAN | 0659123100342 |
| Release Date | December 7, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 319 × 10 mm · 427 g |
| Weight | 427 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.