Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COLEMINE CLMN12027LPC1 |
| EAN | 0674862657681 |
| Release Date | April 23, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 6 mm · 548 g |
| Weight | 548 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,280
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live In Loveland! |
|---|---|
| Sanatci | Lamarr, Delvon -Organ Trio- |
| Cikis tarihi | 2022-04-23 |
| EAN/UPC | 0674862657681 |
| Label | Colemine |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Rhythm & Blues |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COLEMINE CLMN12027LPC1 |
| EAN | 0674862657681 |
| Release Date | April 23, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 6 mm · 548 g |
| Weight | 548 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.