Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RHYMESAYERS RYMS70273.1 |
| EAN | 0826257027313 |
| Release Date | October 19, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 8 mm · 454 g |
| Weight | 454 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,192
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Bad Actress |
|---|---|
| Sanatci | Dem Atlas |
| Cikis tarihi | 2018-10-19 |
| EAN/UPC | 0826257027313 |
| Label | Rhymesayers Entertainment |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RHYMESAYERS RYMS70273.1 |
| EAN | 0826257027313 |
| Release Date | October 19, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 8 mm · 454 g |
| Weight | 454 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.