Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PONDEROSA MUSIC RECS PONLP17 |
| EAN | 8030482002683 |
| Release Date | October 1, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 6 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,356
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Nick Drake's Pink Moon, a Journey On Piano |
|---|---|
| Sanatci | Dorelli, Demian |
| Cikis tarihi | 2021-10-01 |
| EAN/UPC | 8030482002683 |
| Label | Ponderosa Music Recs |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PONDEROSA MUSIC RECS PONLP17 |
| EAN | 8030482002683 |
| Release Date | October 1, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 6 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.