Ek Bilgi
| Label | MAYWAY RECORDS |
|---|---|
| EAN | 5430002558226 |
| Release Date | March 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,212
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Idiot Paradise |
|---|---|
| Sanatci | Dirk. |
| Cikis tarihi | 2023-03-03 |
| EAN/UPC | 5430002558226 |
| Label | Mayway Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
| Label | MAYWAY RECORDS |
|---|---|
| EAN | 5430002558226 |
| Release Date | March 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.