Ek Bilgi
| Label | Nuclear Blast Records NBA66841 |
|---|---|
| EAN | 4065629668419 |
| Release Date | October 3, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,680
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Like an Ever Flowing Stream (1 |
|---|---|
| Sanatci | Dismember |
| Cikis tarihi | 2025-10-03 |
| EAN/UPC | 4065629668419 |
| Label | Nuclear Blast Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Speed/Thrash/Death Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Nuclear Blast Records NBA66841 |
|---|---|
| EAN | 4065629668419 |
| Release Date | October 3, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.