Ek Bilgi
| Label | PUBLIC POSSESSION PUBS92.1 |
|---|---|
| EAN | 4251804181877 |
| Release Date | October 18, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 324 × 327 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,257
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Paris, Rome |
|---|---|
| Sanatci | DJ City |
| Cikis tarihi | 2024-10-18 |
| EAN/UPC | 4251804181877 |
| Label | Public Possession |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Disco |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | PUBLIC POSSESSION PUBS92.1 |
|---|---|
| EAN | 4251804181877 |
| Release Date | October 18, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 324 × 327 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.