Ek Bilgi
| Label | BLACK HOLE |
|---|---|
| EAN | 8715197025836 |
| Release Date | June 27, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 9 mm · 1.05 kg (Weight (estimated)) |
| Weight | 1.05 kg |
| Discs / Records | 3 |
₺3,708
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Deep Trip |
|---|---|
| Sanatci | DJ Maestro |
| Cikis tarihi | 2025-06-27 |
| EAN/UPC | 8715197025836 |
| Label | Black Hole |
| Format | LP |
| Tur | Dance & Electronic / Deep House |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | BLACK HOLE |
|---|---|
| EAN | 8715197025836 |
| Release Date | June 27, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 9 mm · 1.05 kg (Weight (estimated)) |
| Weight | 1.05 kg |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.