Ek Bilgi
| Label | CARGO UK ES36 |
|---|---|
| EAN | 5024545859768 |
| Release Date | July 19, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,551
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 666 / 1381 |
|---|---|
| Sanatci | Dope |
| Cikis tarihi | 2019-07-19 |
| EAN/UPC | 5024545859768 |
| Label | Cargo Uk |
| Format | 12in |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | CARGO UK ES36 |
|---|---|
| EAN | 5024545859768 |
| Release Date | July 19, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.