Ek Bilgi
| Label | RHINO EA725999.1 |
|---|---|
| EAN | 0603497827893 |
| Release Date | April 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 30 × 315 × 315 mm · 1.80 kg |
| Weight | 1.80 kg |
| Discs / Records | 6 |
₺11,823
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | To the Limit: the Essential Collection |
|---|---|
| Sanatci | Eagles |
| Cikis tarihi | 2024-04-12 |
| EAN/UPC | 0603497827893 |
| Label | Rhino |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 6 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | RHINO EA725999.1 |
|---|---|
| EAN | 0603497827893 |
| Release Date | April 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 30 × 315 × 315 mm · 1.80 kg |
| Weight | 1.80 kg |
| Discs / Records | 6 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.