Ek Bilgi
| Label | EXCURSION EXC007 |
|---|---|
| EAN | 5050580693869 |
| Release Date | June 8, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |

₺1,263
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | A Library Excursion |
|---|---|
| Sanatci | Darkhouse Family |
| Cikis tarihi | 2018-06-08 |
| EAN/UPC | 5050580693869 |
| Label | Excursion |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / House |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | EXCURSION EXC007 |
|---|---|
| EAN | 5050580693869 |
| Release Date | June 8, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.