Ek Bilgi
| Label | TAN CRESSIDA 88875069271 |
|---|---|
| EAN | 0888750692719 |
| Release Date | December 11, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,063
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | I Don't Like Shit, I Don't Go Outside: an Album By Earl Sweatshirt |
|---|---|
| Sanatci | Earl Sweatshirt |
| Cikis tarihi | 2015-12-10 |
| EAN/UPC | 0888750692719 |
| Label | Tan Cressida |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | TAN CRESSIDA 88875069271 |
|---|---|
| EAN | 0888750692719 |
| Release Date | December 11, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.