Ek Bilgi
| Label | DEATH IS NOT THE END TTKB16.7 |
|---|---|
| EAN | 5050580828780 |
| Release Date | December 19, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,488
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Imitator |
|---|---|
| Sanatci | Early B |
| Cikis tarihi | 2025-12-19 |
| EAN/UPC | 5050580828780 |
| Label | Death is Not the End |
| Format | 12in |
| Tur | World / Reggae |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | DEATH IS NOT THE END TTKB16.7 |
|---|---|
| EAN | 5050580828780 |
| Release Date | December 19, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.