Ek Bilgi
| Label | CONCORD EES3901 |
|---|---|
| EAN | 0888072638143 |
| Release Date | January 10, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,930
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Medium Raw |
|---|---|
| Sanatci | Early James |
| Cikis tarihi | 2025-01-10 |
| EAN/UPC | 0888072638143 |
| Label | Concord Records |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Singer-Songwriter |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | CONCORD EES3901 |
|---|---|
| EAN | 0888072638143 |
| Release Date | January 10, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.