Ek Bilgi
| Label | CONCORD 7242370 |
|---|---|
| EAN | 0888072423701 |
| Release Date | February 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 316 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,600
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Strange Time To Be Alive |
|---|---|
| Sanatci | Early James |
| Cikis tarihi | 2023-02-03 |
| EAN/UPC | 0888072423701 |
| Label | Concord Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | CONCORD 7242370 |
|---|---|
| EAN | 0888072423701 |
| Release Date | February 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 316 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.