Ek Bilgi
| Label | Music On Vinyl MOVL6202415.1 |
|---|---|
| EAN | 8719262024151 |
| Release Date | June 3, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 5 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,508
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Spirit |
|---|---|
| Sanatci | Earth, Wind & Fire |
| Cikis tarihi | 2022-06-03 |
| EAN/UPC | 8719262024151 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Disco |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Music On Vinyl MOVL6202415.1 |
|---|---|
| EAN | 8719262024151 |
| Release Date | June 3, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 5 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.