Ek Bilgi
| Label | MIG MIG02201 |
|---|---|
| EAN | 0885513022011 |
| Release Date | December 6, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 6 mm · 387 g |
| Weight | 387 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,228
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Vision, the Sword and the Pyre Pt.Ii |
|---|---|
| Sanatci | Eloy |
| Cikis tarihi | 2019-12-06 |
| EAN/UPC | 0885513022011 |
| Label | Mig |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | MIG MIG02201 |
|---|---|
| EAN | 0885513022011 |
| Release Date | December 6, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 6 mm · 387 g |
| Weight | 387 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.