Ek Bilgi
| Label | RHYMESAYERS ENTERTAINMENT RSE250LP-C1 |
|---|---|
| EAN | 0826257025012 |
| Release Date | January 26, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 10 mm · 603 g |
| Weight | 603 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,749
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Weather or Not |
|---|---|
| Sanatci | Evidence |
| Cikis tarihi | 2018-01-26 |
| EAN/UPC | 0826257025012 |
| Label | Rhymesayers Entertainment |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
| Label | RHYMESAYERS ENTERTAINMENT RSE250LP-C1 |
|---|---|
| EAN | 0826257025012 |
| Release Date | January 26, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 10 mm · 603 g |
| Weight | 603 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.