Ek Bilgi
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | MADFISH MAFI5182875.2 |
| EAN | 0636551828758 |
| Release Date | July 26, 2024 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 288 × 289 × 27 mm · 1.84 kg |
| Weight | 1.84 kg |
| Discs / Records | 1 |
₺14,168
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | It All Came Round Again - Onstage & On Air (1982 - 90) |
|---|---|
| Sanatci | Fairport Convention |
| Cikis tarihi | 2024-07-26 |
| EAN/UPC | 0636551828758 |
| Label | Madfish |
| Format | CD |
| Tur | Rock / Folk Rock |
| Birim sayisi | 12 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | MADFISH MAFI5182875.2 |
| EAN | 0636551828758 |
| Release Date | July 26, 2024 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 288 × 289 × 27 mm · 1.84 kg |
| Weight | 1.84 kg |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.