Ek Bilgi
| Label | WEWANTSOUNDS WEWA64.1 |
|---|---|
| EAN | 3700604741961 |
| Release Date | September 1, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,855
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Kifak Inta |
|---|---|
| Sanatci | Fairuz |
| Cikis tarihi | 2023-09-01 |
| EAN/UPC | 3700604741961 |
| Label | Wewantsounds |
| Format | LP |
| Tur | World / Arabian Music |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | WEWANTSOUNDS WEWA64.1 |
|---|---|
| EAN | 3700604741961 |
| Release Date | September 1, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.