Ek Bilgi
| Label | EARMUSIC 0220529EMU |
|---|---|
| EAN | 4029759205296 |
| Release Date | April 11, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,613
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live In Chicago |
|---|---|
| Sanatci | Foreigner |
| Cikis tarihi | 2025-04-18 |
| EAN/UPC | 4029759205296 |
| Label | Earmusic |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | EARMUSIC 0220529EMU |
|---|---|
| EAN | 4029759205296 |
| Release Date | April 11, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.