Ek Bilgi
| Label | JACKPOT JPR109LPC |
|---|---|
| EAN | 0843563156988 |
| Release Date | July 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 5 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,977
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Gandalf |
|---|---|
| Sanatci | Gandalf |
| Cikis tarihi | 2024-07-26 |
| EAN/UPC | 0843563156988 |
| Label | Jackpot |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Psychedelic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | JACKPOT JPR109LPC |
|---|---|
| EAN | 0843563156988 |
| Release Date | July 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 5 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.