Ek Bilgi
| Label | MACK AVENUE MAC1128 |
|---|---|
| EAN | 0673203112810 |
| Release Date | November 2, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 326 × 30 mm · 1.80 kg |
| Weight | 1.80 kg |
| Discs / Records | 5 |
₺13,537
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Take Another Look: a Career Retrospective |
|---|---|
| Sanatci | Burton, Gary |
| Cikis tarihi | 2018-11-01 |
| EAN/UPC | 0673203112810 |
| Label | Mack Avenue |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 5 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | MACK AVENUE MAC1128 |
|---|---|
| EAN | 0673203112810 |
| Release Date | November 2, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 326 × 30 mm · 1.80 kg |
| Weight | 1.80 kg |
| Discs / Records | 5 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.