Ek Bilgi
| Label | PROVOGUE PRD764613 |
|---|---|
| EAN | 8712725750321 |
| Release Date | June 27, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,509
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | How Blue Can You Get |
|---|---|
| Sanatci | Moore, Gary |
| Cikis tarihi | 2025-06-27 |
| EAN/UPC | 8712725750321 |
| Label | Provogue |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | PROVOGUE PRD764613 |
|---|---|
| EAN | 8712725750321 |
| Release Date | June 27, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.