Ek Bilgi
| Label | ROADRUNNER RRD174791.1 |
|---|---|
| EAN | 0016861747916 |
| Release Date | June 17, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,279
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Magma |
|---|---|
| Sanatci | Gojira |
| Cikis tarihi | 2016-06-16 |
| EAN/UPC | 0016861747916 |
| Label | Roadrunner Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | ROADRUNNER RRD174791.1 |
|---|---|
| EAN | 0016861747916 |
| Release Date | June 17, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.