Ek Bilgi
| Label | HEAVENLY SWEETNESS IMT1174907.1 |
|---|---|
| EAN | 3521381530360 |
| Release Date | January 7, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 5 mm · 400 g |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,183
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Hip Hop After All |
|---|---|
| Sanatci | Guts |
| Cikis tarihi | 2022-01-07 |
| EAN/UPC | 3521381530360 |
| Label | Heavenly Sweetness |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | HEAVENLY SWEETNESS IMT1174907.1 |
|---|---|
| EAN | 3521381530360 |
| Release Date | January 7, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 5 mm · 400 g |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.