Ek Bilgi
| Label | COLD BLOW RECORDS |
|---|---|
| EAN | 5050580832671 |
| Release Date | October 19, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |

₺1,167
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Digital Dawn |
|---|---|
| Sanatci | Halvtrak |
| Cikis tarihi | 2024-10-11 |
| EAN/UPC | 5050580832671 |
| Label | Cold Blow Records |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | COLD BLOW RECORDS |
|---|---|
| EAN | 5050580832671 |
| Release Date | October 19, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.